Sezóna 2015 – jaká bude?

Tak se nám oficiálně rozjíždí sezóna 2015. Co nám vše přinese a jaká bude, to jsou asi otázky, které so honí v hlavách závodníků a hlavně trenéru.

Hned v úvodu sezóny se rozjíždí Mistrovství nsvěta juniorů a U23 v Brazílii ve vodním slalomu. Www stránky tohoto závodu. Tento závod se koná v Brazilii na hranici s Paragay a Argenitnou ve městečku Foz do Iguacu.

Na tomto klání se mimo jiné i zúčastní Opavští závodníci a odchovanci Opavského oddílu.
V kategorii C2-muži máme hned čtyři závodníky a to Kašpar Albert, Mrůzek Vojta, Mrázek Jan a Rousek Tomáš. V kategorii K1-ženy máme zastoupení v podobě Foltýsová Sabka a Valíková Barča, v C1-muži to je Mrůzek Jakuba  v K1-muži Binčík Petr. Podaří se někomu z nich přivézt induviduální medaili ?

Závody začínají již ve středu a to kvalifikačními závody, kde předpokládáme postup všech opavských závodníků do semifinále, ve čtvrtek pokračují v dalších kvalifikačních jízdách. V pátek už začne být těžce, protože začínají semifinálové jízdy a z těch postupuje pouze 10 nejlepších. V sobotu a v neděli jsou na pořadu finálové jízdy a jízdy hlídek.

Přejeme všem závodníků hodně úspěchů a trochu toho sportovního štěstíčka, které jim pomohlo v postupu mezi prvních deset a k možnému zisku medaile.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.