Archiv pro měsíc: Říjen 2021

Anketa „Sportovec roku 2020“

Dne 2.10. 2021 proběhla tradiční anketa Sportovce roku 2020 ( dlouho odkládaná  kvůli covidu ). Nominováni byli za Kánoe klub Opava kajakář Jakub Mrázek a kanoistka Iva Kloboučková. Jakub Mrázek se umístil mezi juniory na 3.místě. Do Síně slávy byl … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazeno | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Anketa „Sportovec roku 2020“

5. a 6. ČP + MČR na Lipně

O posledním víkendu o prázdninách se konal vrcholný závod nejvyšší soutěže ve slalomu na divoké vodě na krásném vodním terénu na Lipně. Naši závodníci závodili už v pátek na MČR družstev. Umístili se v kategorii 3x K1M ve složení Žák Jiří, Rousek … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazeno | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 5. a 6. ČP + MČR na Lipně

MČR dorostu  v Českém Vrbném

Mistrovství České republiky staršího a mladšího dorostu se odehrálo  11. 9. na USD v Českém Vrbném za báječného letního počasí, zároveň se jednalo o 5.ČP juniorů. Výsledky naleznete zde :  MČR dorostu

Rubriky: Nezařazeno | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR dorostu  v Českém Vrbném

MČR žáků v Brandýse nad Labem

Mistrovství České republiky staršího a mladšího žactva se konalo 21. 8. na USD v Brandýse n/Labem za krásného letního počasí. O den spíš 20.8. se uskutečnil ještě 3. letošní Český pohár žáků, taktéž v Brandýse. Výsledky naleznete zde: MČR žáků

Rubriky: Nezařazeno | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR žáků v Brandýse nad Labem